HİKAYEMİZBeytel - Beyazıt Tel Sanayi olarak ilk üretim tesisimizi 2001 yılında Antakya’da büyük bir özveri ve titizlikle kurduk. Otomotiv, gıda, otelcilik ve inşaat gibi pek çok farklı alanda uzun yıllar faaliyet gösteren bir aile olarak üretim kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemeyi, insan odaklı, güven üzerine kurulu bir çalışma sistemini hep esas edindik.

Kurulduğumuzda ayda 200 ton olan kapasitemizi kısa sürede ayda 1400 tona çıkartarak sektörümüzün sayılı üreticileri arasında yer aldık. Ürünlerimizde kalite, uygun fiyat koşulları ve müşteri odaklı yaklaşımımızla yurtiçi pazarında kısa sürede önemli bir paya sahip olduk.

2009 yılından bu yana Antakya Organize Sanayi Bölgesi’nde, 20 bin m2’lik bir alanda yer alan tesisimizde yılda 50.000 ton Sıcak Daldırma Galvanizli Tel üretiyoruz.

Hammadde sağladığımız iş ortaklarımıza yakınlığımız ve Doğu Akdeniz’e hakim konumunun yarattığı coğrafi avantajı ile yurtdışı pazarında da aktif hale geldik.

Başta birinci sınıf kalitede sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere, tel ve tel ürünleri kullanılan pek çok katma değerli ürünümüzle farklı sektörlere hizmet veriyoruz.DEĞERLERİMİZ & İLKELERİMİZ

Beytel olarak temel ilkemiz her zaman müşteri odaklı olup, güvenilir ilişkiler kurarak piyasa ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmek ve kaliteden ödün vermeden üretimimizi geliştirmek oldu.

Her yıl gelişen üretim ağımız ve hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız yatırımlarla, kendini yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran bir firma olarak butik ruhumuzu kaybetmeden kurumsallaşmayı amaç edindik.Gelenek

Butik ruhumuza ve ustalığa sadık kalmak


Gelişim

Her gün daha iyiye gitmek için çalışmak


Güven

Sözümüzü tutmak, dürüst ve açık olmak


İşbirliği

Müşterilerimize iyi bir çözüm ortağı olmak


Sürdürülebilirlik

Çevresel ve sosyal sorumluluk ve bilinçle üretim