03 / Üretim

Üretim

      Beytel olarak ürettiğimiz her ürüne +20 yıllık tecrübemiz ve uzmanlığımızla yaklaşıyoruz. Endüstriyel, inşaat, altyapı ve tarım sektörlerinde kullanılmak üzere Sıcak Daldırma Galvanizli Tel, Zımba Teli, Dikiş Teli. Dikenli Tel, Orgü Tel. Doğrultulmuş Tel, PVC Kaplı Tel gibi birinci sınrf kaliteye sahip tellerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen çap ve kaplama miktarında üretiyoruz.
     Bizce işgücümüze yatırım, geleceğimize yatırım yapmaktın Şırkebmız üretimini her aşamada ekip çalışmasının önemini bilen uzman yöneticiler ve deneyimli personel ile, en gelişmiş teknoloji ile donatılmış makinalarla, bilgisayar destekli uretim ve test ölçum cihazlarıyla surdüruyor. Fakat zanaat ve ustalığın da başarımızda vazgeçilmez olduğunun da bilincindeyiz.
     Antakya Organize Sanayi Bölgesi'nde 18 bin m21ik bir alanda yer alan tesisimizde, 3 galvaniz hattı ile yılda 60.000 kg Sıcak Daldırma Galvanizli Tel üretmekteyiz.
     Sıcak daldırma galvanizli tel üretim bölümümüzde 90 ve 60 metre uzunluğunda üç hattımız bulunmaktadır. Çinko kaplama ile paslanmaya karşı direnci artırılmış teller, galvaniz hattında tel tavlama, asit ve flux banyosu ve çinko daldırma işlemlerinden geçerek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen çap ve kaplama miktarında üretilmektedir.
     Kalite standartlarını, sosyal ve çevresel sorumluluk ve bilincini her zaman ön planda tutuyoruz. Galvanizli Tel uretimimizi TSE ve ISO 90012015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütmekteyiz.


Sertifikalar