HAKKIMIZDA

HİKAYEMİZ

2001 yılından bugüne Beytel

Beytel – Beyazıt Tel Sanayi olarak ilk üretim tesisimizi 2001 yılında Antakya’da büyük bir özveri ve titizlikle kurduk. Otomotiv, gıda, otelcilik ve inşaat gibi pek çok farklı alanda uzun yıllar faaliyet gösteren bir aile olarak üretim kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemeyi, insan odaklı, güven üzerine kurulu bir çalışma sistemini hep esas edindik.

Kurulduğumuzda ayda 200 ton olan kapasitemizi kısa sürede ayda 5000 tona çıkartarak sektörümüzün sayılı üreticileri arasında yer aldık. Ürünlerimizde kalite, uygun fiyat koşulları ve müşteri odaklı yaklaşımımızla yurtiçi pazarında kısa sürede önemli bir paya sahip olduk.

2009 yılından bu yana Antakya Organize Sanayi Bölgesi’nde, 18 bin m2’lik bir alanda yer alan tesisimizde, 3 galvaniz hattı ile yılda 60.000 ton Sıcak Daldırma Galvanizli Tel üretiyoruz.

Hedefimiz, hammadde sağladığımız iş ortaklarımıza yakınlığımız ve Doğu Akdeniz’e hakim konumunun yarattığı coğrafi avantajı ile yurtdışı pazarında da aktif ticaret yapmak.

2020 sonunda açtığımız üçüncü ve en yeni galvaniz hattımızla üretim kapasitemizi arttırmakta ve gittikçe gelişmekte olan sektörümüzün de büyümesine katkıda bulunacak olmasından heyecan duyuyoruz.

Başta birinci sınıf kalitede sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere, tel ve tel ürünleri kullanılan pek çok katma değerli ürünümüzle farklı sektörlere hizmet veriyoruz. Başta birinci sınıf kalitede sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere, tel ve tel ürünleri kullanılan pek çok katma değerli ürünümüzle farklı sektörlere hizmet veriyoruz.

DEĞERLERİMİZ & İLKELERİMİZ

Beytel olarak temel ilkemiz her zaman müşteri odaklı olup, güvenilir ilişkiler kurarak piyasa ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verebilmek ve kaliteden ödün vermeden üretimimizi geliştirmek oldu. Her yıl gelişen üretim ağımız ve hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız yatırımlarla, kendini yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran bir firma olarak butik ruhumuzu kaybetmeden kurumsallaşmayı amaç edindik.

Gelenek

Butik ruhumuza ve ustalığa sadık kalmak

Gelişim

Her gün daha iyiye gitmek

Güven

Sözümüzü tutmak, dürüst ve açık olmak

İşbirliği

Müşterilerimize iyi bir çözüm ortağı olmak

Sürdürülebilirlik

Çevresel ve sosyal sorumluluk ve bilinçle üretim

SERTİFİKALAR

RAKAMLARLA BEYTEL

0 Yıllık Tecrübe

0 Ton Aylık Üretim

0 m² Üretim Tesisi

DAHA FAZLA BİLGİ

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.