ÜRETİM

Beytel olarak ürettiğimiz her ürüne 20 yıllık deneyim ve uzmanlığımızla yaklaşıyoruz. Endüstriyel, inşaat, altyapı ve tarım sektörlerinde kullanılmak üzere Sıcak Daldırma Galvanizli Tel, Zımba Teli, Dikiş Teli, Dikenli Tel, Örgü Tel, Doğrultulmuş Tel, PVC Kaplı Tel gibi birinci sınıf kaliteye sahip tellerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen çap ve kaplama miktarında üretiyoruz.

Bizce işgücümüze yatırım, geleceğimize yatırım yapmaktır. Şirketimiz üretimini her aşamada ekip çalışmasının önemini bilen uzman yöneticiler ve deneyimli personel ile, en gelişmiş teknoloji ile donatılmış makinalarla, bilgisayar destekli üretim ve test ölçüm cihazlarıyla sürdürüyor. Fakat zanaat ve ustalığın da başarımızda vazgeçilmez olduğunun da bilincindeyiz.

Antakya Organize Sanayi Bölgesi’nde 18 bin m2’lik bir alanda yer alan tesisimizde, 3 galvaniz hattımızla yılda 60.000 ton Sıcak Daldırma Galvanizli Tel üretmekteyiz.

Çinko kaplama ile paslanmaya karşı direnci artırılmış teller, galvaniz hattında tel tavlama, asit ve flux banyosu ve çinko daldırma işlemlerinden geçerek müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen çap ve kaplama miktarında üretilmektedir. Kalite standartlarını, sosyal ve çevresel sorumluluk ve bilincini her zaman ön planda tutuyoruz.

Galvanizli Tel üretimimizi TSE ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde yürütmekteyiz. Hedefimiz, hammadde sağladığımız iş ortaklarımıza yakınlığımız ve Doğu Akdeniz’e hakim konumunun yarattığı coğrafi avantajı ile yurtdışı pazarında da aktif ticaret yapmak.

2020 sonunda açılacak olan üçüncü ve en yeni galvaniz hattımızla üretim kapasitemizi %300 artırmayı hedefliyoruz. Artacak kapasitemizin, gittikçe gelişmekte olan sektörümüzün de büyümesine katkıda bulunacak olmasından heyecan duyuyoruz.

Başta birinci sınıf kalitede sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere, tel ve tel ürünleri kullanılan pek çok katma değerli ürünümüzle farklı sektörlere hizmet veriyoruz.